• SOCIAL MEDIA

Zakończenie Roku Szkolnego 2017/2018-„Witamy wakacje!”

Data: 22 czerwca 2018Autor: Kategoria: Archiwum 2017/2018, Szkoła Promująca Zdrowie

I tak dobrnęliśmy do końca roku szkolnego 2017/2018. Uroczystość rozpoczęliśmy mszą świętą, a potem spotkanie w szkole. Każdy wyczekuje świadectwa z podsumowaniem całorocznej pracy. Najbardziej przejęci byli uczniowie klasy I, którzy otrzymują swoje pierwsze w życiu świadectwo. Uśmiechnięte twarzyczki świadczą o tym, że są zadowoleni. W klasach starszych mamy uczniów z wyróżnieniem, dumnie odebrali swoje nagrody. Ale w tym wyjątkowym dniu nie odbyło się bez łez. Pożegnaliśmy z naszego grona Panią Basię Kruk i Pana Janusza Piętę. No cóż, czasami życie układa się inaczej niż byśmy tego chcieli. Życzymy im wszelkiej pomyślności siły dziękując za wspólnie spędzony czas. A potem podziękowania od uczniów i rodziców. I upragniony czas wakacji…. Do zobaczenia we wrześniu!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment