• SOCIAL MEDIA

Wigilia Szkolna, Jasełka Przedszkolaków

Data: Grudzień 21, 2018 Autor: Anna Kozioł Kategoria: Aktualności i informacje, Szkolne Koło Wolontariatu, Szkoła Promująca Zdrowie 0

Tegoroczne świętowanie rozpoczęliśmy tradycyjnie od Wigilii Szkolnej. W klimat Bożego Narodzenia wprowadziło nas wspólne śpiewanie kolęd w formie karaoke, okazało się, iż wszyscy chcieli wziąć udział, co nas bardzo ucieszyło. W efekcie każdy był zaangażowany na 100%. Prężnie działająca grupa wolontariuszy przekaże dzisiaj świąteczne życzenia osobom samotnym w Zdrochcu i Marcinkowicach. Uczniowie przygotowali piękne kartki świąteczne. O godzinie 10:00 przedszkolaki przedstawiły piękne Jasełka z elementami bajkowych postaci. Tradycją w naszej szkole jest wspólny obiad przy syto zastawionym stole. Rodzice przygotowali barszcz z uszkami, ziemniaczki z rybą oraz własnoręcznie lepione pierogi, a na deser oczywiście ciasteczko. Dziękujemy i życzymy spokojnych, wesołych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia.

Wyślij komentarz