• SOCIAL MEDIA

Wieczór filmowy-„MAŁA WIELKA STOPA”

Data: 19 października 2018Autor: Kategoria: Aktualności i informacje, Aktywna Tablica, Szkoła Promująca Zdrowie

Dzisiejszego dnia, tj. 19 października Samorząd Szkolny zaprosił nas na wieczór filmowy. Wybrano film „MAŁA WIELKA STOPA” z 2017 roku. Jest to opowieść o chłopcu, który pewnego dnia postanawia odszukać swojego ojca, z którym od lat nie miał kontaktu. Adam doznaje szoku, kiedy okazuję się, że jego ojciec jest potomkiem legendarnego Yeti. W dodatku rozpoznaje u siebie pewne odziedziczone po nim cechy. Super moce czy włochata skóra – to jedynie część elementów, które odkrywa chłopiec. Niestety, pewna firma futrzarska od lat poszukuje Yeti… i cóż co dalej to wiedzą tylko Ci którzy nam towarzyszyli i wytrwali do końca seansu. Dziękujemy za bardzo miły piątkowy wieczór.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment