• SOCIAL MEDIA

Piknik „POŻEGNANIE LATA”

Data: 5 września 2019Autor: Kategoria: Aktualności i informacje, Szkoła Promująca Zdrowie

Serdecznie zapraszamy na piknik „Pożegnanie lata”, który odbędzie się 07.09.2019r. (sobota) w godz. 14:00-19:00 na placu szkolnym przy Niepublicznej Szkole Podstawowej i Przedszkolu w Zdrochcu. Zorganizujemy świetną zabawę z DJ-em Tomkiem, dmuchańcami, Strażą Pożarną, zawodami sportowymi i terenowymi, kodowaniem oraz ZUMBĄ. Najmłodszym gwarantujemy przeobrażenie się w postaci z bajek-malowanie twarzy.
Współorganizatorzy:
Zespół Szkoły Podstawowej i Przedszkola w Zdrochcu
Stowarzyszenie „Szkoła Wspólnym Dobrem”
Koło Gospodyń ze Zdrochca
Sołtys wsi Zdrochec-Pan Janusz Dybisz

Następny

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment