• SOCIAL MEDIA

Odwiedziny gości z ośrodka w Dwudniakach

Data: 6 listopada 2018Autor: Kategoria: Aktualności i informacje, Aktywna Tablica, Szkolne Koło Wolontariatu, Szkoła Promująca Zdrowie

Dziś odwiedzili nas goście ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Dwudniakach. Wspólnie świętowaliśmy obchody z okazji Dnia Niepodległości. Na początku oglądnęliśmy krótki występ przygotowany przez klasę V. Potem wszyscy przeszliśmy na salę gimnastyczną gdzie wspólnie stworzyliśmy Flagę Polski malując ją własnymi dłońmi. Gdy już flaga była pomalowana udaliśmy się na coś słodkiego. Korzystając z pogody Pan Paweł zorganizował kilka zabaw integracyjnych na świeżym powietrzu. Wizytę zakończyliśmy we wspaniałych nastrojach z obietnicą ponownego spotkania.

A tak spędziliśmy fascynujący dzień:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Send Comment