• SOCIAL MEDIA

Dzień Sportu-„w zdrowym ciele, zdrowy duch…”

Data: Marzec 1, 2019 Autor: Anna Kozioł Kategoria: Aktualności i informacje, Szkoła Promująca Zdrowie 0

Dnia 01.03.2019r. zorganizowaliśmy Dzień Sportu. Nasi uczniowie rywalizowali w indywidualnych konkurencjach sportowych, takich jak: „bieg przez szkołę” z pomiarem czasu, w którym w grupie dziewcząt pierwsze miejsce zajęła Izabela z kl. VI, a w grupie chłopców-Jakub z kl. VIII. Kolejną konkurencją był „test siłowo-wytrzymałościowy” i tutaj I miejsce-Kinga z kl. IV i Filip z kl. I, zwycięzcom gratulujemy. Ponadto odbył się konkurs na najlepszy strój sportowy w stylu RETRO W-F:), który wygrała Wiktoria z kl. V oraz test wiedzy teoretycznej z zakresu wychowania fizycznego, wygrany przez klasę VII. Wszystkim gratulujemy i dziękujemy za wspólny aktywny dzień.

Oto nasze sportowe zmagania…

Send Comment