• SOCIAL MEDIA

Akcja – Sprzątanie Świata 2017

Data: Październik 6, 2017 Autor: Kategoria: Aktualności i informacje 0

Dbanie o przyrodę to w naszej szkole już tradycja. Dlatego i w tym roku nie mogła nas zabraknąć w Radłowskich lasach. W środę, 27 września, uczniowie naszej szkoły wraz z nauczycielami wybrali się do lasu na Brzeźnicą, aby pozbierać znajdujące się w nich śmieci w ramach akcji Sprzątania Świata. Na miejscu przywitał nas pan leśniczy. Po długim spacerze i wielu workach wypełnionych po brzegi nieczystościami przyszła pora na przyjemniejszą część naszego wyjazdu. Wszyscy udaliśmy się do Zielonego Zaciszna, miejsca doskonale nam już znanego, aby w przyjemnej atmosferze zabawy oraz przy ognisku spędzić słoneczne przedpołudnie na świeżym powietrzu. Czas wypełniły nam zabawy i gry zręcznościowe a na zakończenie posililiśmy się pyszną kiełbaską. Jesteśmy pewni, że za rok będzie równie wesoło.

Mała galeria z wydarzenia:

 

Wyślij komentarz